Warsztaty dla opiekunów prób

Zespół Kadry Kształcącej wraz z Komisją Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Sopot zapraszają na Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich

Warsztaty kierowane są do instruktorów ze stopniem co najmniej podharcmistrza/podharcmistrzyni lub z otwartą próbą phm. Będących lub chcących zostać opiekunami prób instruktorskich.

Termin: 10 czerwca 2017., sobota 10:00 - 15:00
Miejsce: siedziba Hufca Sopot, Al. Niepodległości 679
Składka zadaniowa: ​15zł - (luch, poczęstunek, materiały dla uczestników) - płatne na konto Hufca Sopot, Pekao 84 1240 5400 1111 0010 6446 6140, tytułem: DSCZ Warsztaty dla opiekunów prób Imię + Nazwisko", składkę zadaniową należy opłacić do 3 czerwca 2017!
Zgłoszenia: za pomocą formularza https://goo.gl/forms/M6AFlaJptGy2Yh4w1 do dnia 3 czerwca 2017

WAŻNE: zgłoszenie jest pełne dopiero po wypełnieniu formularza i wpłaceniu składki zadaniowej, po spełnieniu tych warunków uczestnicy otrzymają mailowe potwierdzenie zgłoszenia.
Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się termin zgłoszenia i opłacenia składki zadaniowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
​lucjan.brudzynski@gmail.com