zapisz

I. Dokumenty Związkowe:

Instrukcja organizacyjna HALiZ - zip

Instrukcja finansowa HALiZ - zip

II . Dokumenty Chorągwiane:

Komunikat Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej z dnia 17 grudnia 2012 r. Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej w 2012 r. i ferii zimowych w 2013 r. (nr 2)

Biuletyn Informacyjny nr 5 (268) kwiecień 2012 - HAL
zip

III. Pełnomocnicy Komendanta Chorągwi ds. HAZ 2012/2013:

Prośba do osób zatwierdzających formy wypoczynku o wcześniejsze uzgodnienie miejsca i terminu spotkania drogą elektroniczną lub telefoniczną z osobą upoważnioną do zatwierdzenia wypoczynku oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów zgodnie wymogami określonymi w Komunikacie Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej z dnia 17 grudnia 2012 r. Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej w 2012 r. i ferii zimowych w 2013 r. (nr 2) - pomocna w tym będzie Lista dokumentów niezbędnh do zatwierdzenia formy wypoczynku.

IV. Dokumenty programowo-organizacyjne:

Zgłoszenia form wypoczynku zatwierdzonych przez komenantów hufców    ("małe" formy wypoczynku do 5 dni i dla nie więcej niż 25 uczestników)

Zgłaszanie form wypoczynku do zatwierdzenia w Komendzie Chorągwi
wypełnienie tego formularza nie jest warunkiem niezbędnym do zatwierdzenie zgłaszanego wypoczynku – jednak jego wypełnienie ułatwi i przyśpieszy prace związane zatwierdzaniem i nadzorem nad Harcerską Akcją Zimową 2012/2013.

Lista dokumentów niezbędnh do zatwierdzenia formy wypoczynku

Karta kwalifikacyjna uczestnika

Deklaracja w spawie ochrony życia i zdrowia dziecka

V. Dokumenty finansowe:

plan finansowym obozu - preliminarz
WORD PDF
książka kasowa obozu  - str. tytułowa
książka kasowa obozu
EXCEL PDF
zobowiązanie - upoważnienie (na odwrocie preliminarza)
sprawozdanie finansowe
EXCEL PDF