Hufce - Wykaz hufców

Hufiec ZHP Bytów im. Zawiszy Czarnego

Adres: ul. 1-go Maja 17, 77-100 Bytów
Komendant: phm. Monika Deja
Numer telefonu: 662-718-059; 694-391-148
Adres email: bytow@zhp.pl
Strona www: www.bytow.zhp.pl

Hufiec ZHP Czarna Woda

Adres: ul. Szkolna 2/1 83-210 Zblewo
Komendant: pwd. Agnieszka Olszowa
Numer telefonu: 792-057-565
Adres email: czarnawoda@zhp.pl
Strona www: www.czarnawoda.zhp.pl

Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa im. Obr. Gdańskiego Wybrzeża

Adres: ul. Jaśkowa Dolina 77, 80-286 Gdańsk
Komendant: phm. Ewa Deręgowska-Lewosz
Numer telefonu: 515-102-733
Adres email: gdanskwrzeszczoliwa@zhp.pl
Strona www: www.gdanskwrzeszczoliwa.zhp.pl

Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa im. Obrońców Westerplatte

Adres: ul. Za Murami 2-10 80-823 Gdańsk
Komendant: hm. Artur Lemański
Numer telefonu: 502-410-475; 502-294-488
Adres email: gdanskportowa@zhp.pl
Strona www: www.gdanskportowa.zhp.pl

Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego

Adres: ul. Za Murami 2-10 80-823 Gdańsk
Komendant: phm. Dawid Szymański
Numer telefonu: tel. 513-926-837
Adres email: biuro@gdansk.zhp.pl; komendant@gdansk.zhp.pl
Strona www: www.gdansk.zhp.pl

Hufiec ZHP Gdynia im. Bohaterów Gdyni

Adres: ul. Prusa 9-11, 81-431 Gdynia
Komendant: phm. Anna Bielawska
Numer telefonu: 58 622-04-24; 506-912-344
Adres email: biuro@zhp.gdynia.pl, annasedziak1@gmail.com
Strona www: www.zhp.gdynia.pl

Hufiec ZHP Kartuzy im. dr A. Majkowskiego

Adres: ul. Hallera 1 (pokój 214) 83-300 Kartuzy
Komendant: phm. Małgorzata Szadkowska
Numer telefonu: 691-740-715
Adres email: kartuzy@zhp.pl, szadygos@vp.pl
Strona www: www.kartuzy.zhp.pl

Hufiec ZHP Kościerzyna im. F. Sędzickiego

Adres: ul. Mestwina II 3 83-400 Kościerzyna
Komendant: hm. Alina Cyrzon
Numer telefonu: 664-486-675
Adres email: koscierzyna@zhp.pl
Strona www: -

Hufiec ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków

Adres: ul. Warszawska 14 82-500 Kwidzyn
Komendant: phm. Andrzej Delewski
Numer telefonu: tel. 601-911-566
Adres email: kwidzyn@zhp.pl, andrejdelewski@wp.pl
Strona www: www.kwidzyn.zhp.pl

Hufiec ZHP Lębork im. Polskich Olimpijczyków

Adres: ul. Armii Krajowej 13 84-300 Lębork
Komendant: phm. Michał Kozłowski
Numer telefonu: 605-990-950
Adres email: lebork@zhp.pl
Strona www: www.lebork.zhp.pl

Hufiec ZHP Malbork im. Boh. Lotnictwa Polskiego

Adres: ul. Gabriela Narutowicza 14, 82-200 Malbork
Komendant: phm. Tadeusz Orzęcki
Numer telefonu: 790-600-612
Adres email: malbork@zhp.pl
Strona www: -

Hufiec ZHP Miastko im. por. M. Kalinowskiego

Adres: ul. Kujawska 1, 77-200 Miastko
Komendant: hm. Lech Warsiński
Numer telefonu: 607-085-351
Adres email: miastko@zhp.pl, dyrektor@osir-miastko.pl
Strona www: www.miastkozhp.pl

Morski Hufiec Puck im. Obrońców Helu

Adres: ul. Żeglarzy 1, 84-100 Puck
Komendant: hm. Roman Mazurowski
Numer telefonu: tel/fax 58 673-25-65(HOM); 601-641-649
Adres email: puck@zhp.pl
Strona www: www.puck.zhp.pl

Hufiec ZHP Rumia im. I Brygady Pancernej WP

Adres: ul. Włókiennicza 14A, 84-230 Rumia
Komendant: hm. Bogdan Formella
Numer telefonu: 58 671-08-44; 502-123-664
Adres email: rumia@zhp.pl, biuro@centrumprzygody.pl
Strona www: www.zhprumia.org

Hufiec ZHP Ziemi Słupskiej im. Obrońców Wybrzeża

Adres: ul. Partyzantów 31, 76-200 Słupsk
Komendant: hm. Grzegorz Stachyra
Numer telefonu: 59 842-26-52 fax.59 842-22-51; 669-894-149
Adres email: komendant@slupsk.zhp.pl, grzegorz.stachyra@zhp.net.pl
Strona www: www.slupsk.zhp.pl

Hufiec ZHP Sopot im. Marynarki Wojennej RP

Adres: Al. Niepodległości 679, Sopot
Komendant: phm. Jakub Starostka
Numer telefonu: 58 551 00 36
Adres email: sopot@zhp.pl
Strona www: www.sopot.zhp.pl

Hufiec ZHP Starogard Gdański im. gen. J. Wybickiego

Adres: ul. Hallera 19b 83-200 Starogard Gdański
Komendant: phm. Michał Hinc
Numer telefonu: 792 220 566; 792 893 901
Adres email: starogardgdanski@zhp.pl, michal.hinc@zhp.net.pl
Strona www: www.zhp.starogard.pl

Hufiec ZHP Sztum im. I Dyw. Kościuszkowskiej

Adres: ul. Mickiewicza 23 82-400 Sztum
Komendant: phm. Ksenia Grekulak
Numer telefonu: 505-927-244
Adres email: sztum@zhp.pl, ksenia.grekulak@zhp.net.pl
Strona www: www.sztum.zhp.pl

Hufiec ZHP Tczew im. Wł. Jurgo

Adres: ul. Wojska Polskiego 18A 83-110 Tczew
Komendant: phm. Renata Zapart-Kornas
Numer telefonu: 58 777-43-87; 605-184-193
Adres email: tczew@zhp.pl, renata.zapartkornas@zhp.net.pl
Strona www: www.zhp.tczew.pl

Hufiec ZHP Wejherowo im. Partyzantów Kaszubskich

Adres: ul. Kalwaryjska 1, 84-200 Wejherowo
Komendant: hm. Zofia Wysocka
Numer telefonu: 58 672-48-45; 501-246-655
Adres email: wejherowo@zhp.pl
Strona www: www.wejherowo.zhp.pl
Start  |  O nas  |  Zespoły  |  Program  |  Hufce  |  Ośrodki  |  Dokumenty  |  Media  |  Galeria       © 2011 Chorągiew Gdańska ZHP
Redakcja strony hm. Jacek Grzebielucha, promocja@gdanska.zhp.pl                                         Opieka techniczna phm. Andrzej Żmijewski, andrzej.zmijewski@zhp.net.pl
Chorągiew Gdańska na Fejsbuku