Zespół Finansowo-Księgowy

Olga SUŁEK-FUCZYŃSKA
Małgorzata GLAC
Michalina MERCHEL

Zespół Finansowo-Księgowy - jego zadaniem jest prowadzenie księgowości Komendy Chorągwi oraz hufców, prowadzenie rozliczeń publicznoprawnych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz związanej z tym dokumentacji, prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku VAT oraz wymaganej prawem dokumentacji, pozostałych zobowiązań publicznoprawnych Chorągwi, nadzór nad działalnością finansowo-księgową hufców, prowadzenie spraw kadrowych i płacowych Komendy Chorągwi i hufców.

Informacja z przeprowadzonej zbiórki publicznej

Pozwolenie nr ROPS-P.622.17.11 z dnia 8.07.2011 wydane przez Marszałka Województwa Pomorskiego.