Półkolonie "Na szlaku przygody"

Chorągiew Gdańska ZHP i Miasto Gdańsk zapraszają na półkolonie "Na szlaku przygody"

Chorągiew Gdańska ZHP zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie "Na szlaku przygody" realizowane dzięki wsparciu Miasta Gdańsk. Oferujemy dziewięć terminów turnusów. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 15.30, opieka zapewniana będzie w godz. 7.30 -16.30 w trzech szkołach: ZKPiG Nr 6 przy ul. Emilii Hoene 6 (Chełm), SP Nr 12 przy ul. Człuchowskiej 12 (Ujeścisko – Łostowice) i SP Nr 42 przy ul. Piotra Czajkowskiego 1 (Suchanino).